Art Of War 3 İndir Ücretsiz Online Strateji Oyunu Android

Art Of War 3 İndir Ücretsiz Online Strateji Oyunu Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGear Games
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi9 ay önce

Android için Ücretsiz Çevrimiçi Strateji Oyunu

Art Of War 3:PvP RTS Gerçek Zamanlı Strateji oyunlarından olup Android cihazlar üzerinden ücretsiz olarak oynanabiliyor. Online PvP savaşlarında düşmanlara karşı amansız mücadeleler sizleri bekliyor olacak. Çevrim içi savaşları arkadaşlarınız yada diğer canlı oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Stratejinizi çok iyi belirleyin ve zorlu savaşlarda atacağınız adımların önemini iyi bir şekilde kavrayarak düşmana ölümcül darbeler indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Art of War 3: Global Conflict (AOW) belkide geçmiş dönemlerde oynamış olduğunuz klasik PC RTS oyunlarının daha da gelişmiş halidir. Oyunla ilgili bir de aşağıda kısa bir oyun videosu yer almaktadır.

Oyunun konusu

Yakın bir geleceği konu edinen oyun, Dünya’da savaşmakta olan iki grup arasında ki küresel çatışmaları içermektedir. Seçeceğin bir tarafta diğer komutanlar ile birlikte Dünya savaşını kazanmaya çalışın. İster “Konfederasyon” tarafından yer alır ve Dünyayı kurtarırsınız yada “İsyancı” grup tarafında yer alarak Dünya egemenliğini yok edersiniz.

Oyun görsel açıdan oldukça başarılı ve 3B grafikler ile donatılmış. Klan mı kurmak istiyorsun? O zaman arkadaşların ile bir klan kurarak yapacağınız fetihleri birlikte gerçekleştirin ve diğer oyunculara üstünlükler kurun. Böylece oyunun keyfini arkadaşlarınız ile birlikte doyasıya yaşayın.

Art of War 3: Global Conflict Oyun Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
126 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.