Apple Store İndir Türkçe Apple Store Mağaza Uygulaması

Apple Store İndir Türkçe Apple Store Mağaza Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu70.8 MB
ÜreticiApple Inc.
İşletim SistemiiOS 10.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS Cihazlar için Apple Store Uygulaması

Apple Store uygulaması, en yeni Apple ürünlerini ve aksesuarlarını alışveriş etmek için hızlıca erişim sağlamaya yardımcı olacak kişisel bir yol sunar. Ücretsiz olarak indirip kullanacağınız Apple Store Türkçe mağaza uygulamasıdır. Mağazayla ilgili her çeşit alışverişi kolayca yapabilir ve daha fazla bilgiden haberdar olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

apple-store-indir-turkce-apple-store-magaza-uygulamasi

Normal de kullanmakta olduğunuz Apple ürünleriyle ilgili öneriler alabilir, hangi aksesuarların cihazlarınızla uyumlu olduğunu öğrenerek satın alabilirsiniz. Mevcut iPhone’unuzdan yeni bir iPhone’a kolayca yükseltin. Gittiğiniz her yerde siparişlerinizi takip edin. Apple Online Store, gerçek müşteriler tarafından yazılan ürünlerin derecelendirmelerini ve incelemelerini sunar. Ürün kategorileri arasında bakabilir ve bunları müşteri yıldız derecelendirmelerine göre sıralayabilir ya da her ürün setini inceleyebilir ve neyin iyi çalıştığına ve neyin iyi olmadığına ilişkin müşteri incelemesini okuyabilirsiniz.

Katılımcı bir Apple Store’u ziyaret ettiğinizde Apple Pay’u iPhone’unuzdan kontrol etmek için bile kullanabilirsiniz. Şunu da bir not olarak hatırlatalım ki bazı özelliklerin yalnızca belirli ülkelerde kullanılabildiğini unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
988 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.