ApowerManager Türkçe İndir – Windows PC için Apowersoft Telefon Yöneticisi

ApowerManager Türkçe İndir – Windows PC için Apowersoft Telefon Yöneticisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu68.3 MB
ÜreticiApowersoft Ltd.
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Windows için Apowersoft Akıllı Cihaz Yöneticisi

ApowerManager yada bilinen diğer adıyla Apowersoft Phone Manager Windows ve diğer platformlar üzerinden hizmet veren ücretsiz ve Pro sürümleri olan akıllı telefon yönetici araçlarından birisidir. İndireceğiniz bu sürüm ücretsiz versiyonudur. Pro sürüme geçiş yapmak da mümkün ve buda yine program üreticisi tarafından ücretsiz sürümü sayfasından yapılabilmekte yada yorum bölümünden bize yazarak yardım isteyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Apowersoft Phone Manager Android, iOS ve PC kullanıcıları için çok fonksiyonlu bir mobil yönetim aracıdır. Kullanıcıların resimler, müzik, videolar, kişiler ve mesajlar dahil her türlü mobil veriyi cihazlarından yönetmelerini, aktarmalarını, yedeklemelerini, geri yüklemelerini, önizlemelerini yapmalarını ve silmelerini sağlar. Ayrıca, kullanıcıların telefon ekranlarını bilgisayarlarında gerçek zamanlı olarak görüntülemelerinin yanı sıra ekran görüntülerini kolayca almalarını sağlayan bir yansıtma özelliği de vardır. iOS kullanıcıları için, ekranlarını sesli olarak kaydetmelerini sağlayan yerleşik bir iOS Kaydedici seçeneği de bulunmaktadır.

Mac için ApowerManager İndir

Bu yazılımla erişilebilen diğer seçenekler SMS gönderme ve alma, zil sesleri, duvar kağıtları, iletişim senkronizasyonu ve daha bir çok seçenek. Mobil cihazınızı bilgisayarınıza üç farklı yolla bağlamanıza izin verir: USB veri kablosu, WiFi veya bağlanmak için iki boyutlu barkodu tarayarak. Program, iPhone, Samsung, iPad, LG, HTC, Lenovo, Sony, Motorola, Google Nexus, vb. Telefonlarınızı veya tabletlerinizi kolayca kontrol etmenizi sağlayan Android ve iOS cihazlarıyla uyumludur.

Sonuç olarak, Apowersoft Telefon Yöneticisi, her şeyin senkronize ve güncel tutulmasına yardımcı olan etkili bir telefon yönetim uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
73 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.