ApowerManager İndir – Mac için Ücretsiz Apowersoft Telefon Yöneticisi

ApowerManager İndir – Mac için Ücretsiz Apowersoft Telefon Yöneticisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu68.3 MB
ÜreticiApowersoft Ltd.
İşletim SistemiMac OS 10.9 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

Mac için Apowersoft Phone Manager Yazılımı

Apowersoft Phone Manager, hem iOS hem de Android cihazları destekleyebilen verimli bir akıllı telefon yönetim uygulamasıdır. Program, uygulamalar, yer imleri, şarkılar, videolar, mesajlar, kişiler, çağrı kayıtları, duvar kağıtları vb. dahil olmak üzere çeşitli tablet veya akıllı telefon içeriğini kolayca yönetmenizi, görüntülemenizi, aktarmanızı ve geri yüklemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Apowersoft Phone Manager, cihazınızı otomatik olarak tanıyacak ve tüm verilerinizi telefondan bilgisayara ve tam tersi şekilde aktarabilmenizi sağlayacaktır. Bu aracı ayrıca, tüm cihazınızın içeriğine yönelik bir yedek kopya oluşturmak için kullanabilir veya felaketle karşılaştığında telefonunuzu yedeklemeden geri yükleyebilirsiniz. Ek olarak, cihazlarınızın PC’nizdeki ekranını çeşitli modlarda gösterebilir ve hatta ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Bilgisayarınız ve telefonunuz arasında kolayca veri aktarımı yapmanıza olanak tanır ve PC’nizdeki görüntüleri telefonunuzda duvar kağıtları ve ekran koruyucular olarak ayarlamanızı sağlar. Ayrıca zil sesleri, oyunlar, videolar, uygulamalar, şarkılar ve diğerleri gibi diğer yerel içerikleri de aktarabilirsiniz.

Windows için ApowerManager İndir

iPhone, Samsung, iPad, LG, HTC, Lenovo, Sony, Motorola, Google Nexus vb. telefonlar veya tabletler ile uyumludur. Dosyalarınızı ve verilerinizi bilgisayarınız ve mobil aygıtlarınız arasında kolayca senkronize etmenizi sağlar. Tüm işlemler yalnızca birkaç adımda gerçekleştirilebilir; bu sayede yer imleri, belgeler, SMS, takvimler, kişiler, videolar, duvar kağıtları vb. verilerinizi bilgisayara kolayca ve hızlıca yedekleyebilirsiniz. Telefonunuzun içeriğinin tamamını saklamak istemiyorsanız, sadece yedeklemek istediğiniz öğeleri de seçebilirsiniz.

Son olarak bir fare tıklamasıyla telefonunuzun ekran görüntüsünü doğrudan PC’nizden alabilirsiniz. Ekran görüntüsünü bir dosya olarak tutabilir veya isteklerinize göre panoya kopyalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
97 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.