ApowerManager İndir – iPhone, iPad için Profesyonel Telefon Yöneticisi

ApowerManager İndir – iPhone, iPad için Profesyonel Telefon Yöneticisi

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiApowersoft Limited
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

iOS için Profesyonel Cihaz Yöneticisi

ApowerManager, Android telefonlarda olduğu gibi iPhone veya iPad’inizde depolanan tüm dosyaları basit ve anlaşılır bir şekilde düzenlemek için ücretsiz bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Ayrıca, mobil cihaz ve PC arasında fotoğraf, müzik, video ve diğer dosyaları kolayca aktarmak için de kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu dosya düzenleyici, resimler, videolar, müzik, belgeler ve kişiler dahil tüm dosyaları kolayca yönetmenize olanak sağlar. Sezgisel arayüzü sayesinde, ihtiyacınız olduğunda dosyaları hemen bulabilirsiniz. Silmek istediğiniz dosyaları tek tıkla silmek de mümkün. Bu dosya aktarma uygulaması, kişileri, müzikleri, fotoğrafları ve çeşitli veri türlerini iPhone veya iPad’den PC’ye serbestçe aktarmanıza olanak sağlar ve bunun tersi de geçerlidir. Mobil cihazınızı bilgisayara WiFi ya da USB kablosu ile bağlamayı seçebilirsiniz.

Görüntülere ilginç filtre, efekt, mozaik, emoji veya metin eklemenizi sağlayan şaşırtıcı bir fotoğraf editörü vardır. Ayrıca resimleri çevirebilir, kırpabilir, bulanıklaştırabilir veya çizebilirsiniz ve farklı fotoğraflarla kolaj bile yapabilirsiniz. ApowerManager size müziğin keyfini çıkarmak için en iyi deneyimi sunar. iTunes müziği de dahil olmak üzere tüm şarkıları net sekmelerle göstermekle kalmıyor, aynı zamanda dahili müzik çalarıyla istediğiniz sıraya göre de müzik çalıyor. Ayrıca müziği sıralayabilir veya kolaylıkla favori şarkıları ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
86 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.