Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Programı Trillian İndir

Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Programı Trillian İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.6
ÜreticiCerulean Studios
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Sohbet Etme Programı

Trillian, en popüler sohbet istemcileriyle iletişim kurabilen ücretsiz bir anlık mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. ICQ, MSN, Yahoo, Jabber, Skype veya IRC üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edeceğiniz ücretsiz Trillian sohbet istemcisi, Facebook, Twitter, LinkedIn ve normal e-posta gibi sosyal ağ platformlarının yanı sıra çoklu sohbet protokollerini de destekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık bazı sohbetleri kişi listesinden kaydedebilirsiniz. Bunlar kapalı pencerelerde çevrimiçi kalır. Ayrıca, Trillian artık çeşitli oyun oturumlarından iletişim kurabileceğiniz bir oyun içi eklentisine de sahip. Yani Windows için Trillian oyun içi sohbet özelliği ile tam ekran oyunlarda doğrudan sohbet edebileceğiniz anlamına gelir.

Orijinal ağ istemcileriyle mümkün olmayan yetenekleri sağlarken, sesli sohbet, dosya aktarımları, grup sohbetleri, sohbet odaları, arkadaş simgeleri, aynı ağa çoklu eşzamanlı bağlantılar, sunucu tarafı iletişimi içe aktarma, yazım bildirimi, doğrudan bağlantı gibi standart özellikleri destekler. (AIM), proxy desteği, şifreli mesajlaşma (AIM / ICQ), SMS desteği ve gizlilik ayarları gibi daha bir çok özellik.

Trillian uygulamasının ücretsiz sürümü reklam desteklidir. Sizi rahatsız ettiğini fark ederseniz, tüm sohbet geçmişinizi buluta kaydeden ücretli Pro sürümüne geçmeniz gerekir, böylece istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
107 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.