Animation Desk İndir – Kısa Çizgi Film Animasyonları Oluşturma

Animation Desk İndir – Kısa Çizgi Film Animasyonları Oluşturma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu55.8 MB
ÜreticiKdan Mobile
İşletim SistemiWin10 32/64 Bit
Eklenme Tarihi1 sene önce

Kısa Animasyon Filmleri Oluşturma Programı

Keyif almanız için kısa filmler oluşturmanızı sağlayan bu kolay kullanımlı animasyon geliştirme uygulaması ile çocuklarınızın hayatlarına neşe getirebilirsiniz. Hem kendiniz öğrenirken bir taraftan ise çocuğunuzun da şimdiden bu tarz uygulamalar ile tanışmasını sağlayarak yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Animasyonlu çizgi film karakterlerinin yer alacağı video animasyonlarını tasarlamaya karar verdiyseniz ise o zaman Animation Desk başlamak için iyi bir araçtır.

Yeni bir proje oluştururken, bir arka plan resmi atayabilir, istediğiniz uzunluğu (kare sayısı) girebilir ve uygulamaya videonun ne kadar düzgün olmasını istediğinizi (kare başına saniyede) söyleyebilirsiniz. Belirtilen ayarlara bağlı olarak, 100 saniyeye kadar animasyonlar oluşturabilirsiniz. Her fırça, opaklık ve boyutta özelleştirilebilir ve çizim hataları, diğer grafik düzenleme araçlarından farklı olarak, kaç adımın atılabileceği konusunda bir sınırlama olmayan bir geri alma düğmesiyle sabitlenebilir. Uygulama, standart 4: 3 ve 16: 9 ekran boyutlarını destekleyen animasyonlar oluşturabilmeye yardımcı olmaktadır.

İster grafik tasarımcı olun ister yeni tanışmaya başlayan bir kullanıcı olun programın arayüzü yararlı araçlar sunar. Örnek verecek olursak bir resmi arka plan olarak seçmek veya sadece onu boş bırakmak veya çizim yaparken hangi fırçanın kullanılacağını seçmek. Fırça paneli, renk dolgusu ve silgiye ek olarak temel kalem, kurşun kalem, işaretleyici ve sprey boya fırçalarını içeren basittir.

Projeler otomatik olarak kaydedilir ve daha sonra düzenleme için ziyaret edilebilir ve geliştiricinin web sitesinde bir hesap oluşturursanız, projelerinizin daha iyi bir şekilde saklanması için bulut depolama alanını kullanabilirsiniz. Projelerinizi paylaşmak için, uygulama MP4 ve GIF formatlarında animasyonlar dışa aktarma seçeneği sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
115 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.