Angry Birds Space İndir iPhone için Angry Birds Space Oyna

Angry Birds Space İndir iPhone için Angry Birds Space Oyna

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 sene önce

iOS için Kızgın Kuşlar Oyunu

Angry Birds Space kızgın kuşlar oyununun yeni versiyonudur. Kendi Güneş Sistemimiz dahil olmak üzere 10 gezegende 300’den fazla yıldızlararası seviyede oynayın. Angry Birds Space Dünyada milyonlarca oyuncusu bulunan ve oyunun ilk versiyonunun çıkışından bu yana yoluna durmaksızın devam eden Rovio Entertainment Ltd. şirketinin oyunlarından bir tanesidir. Bilindiği üzere Kızgın Kuşlar olarak bilinen serinin bu oyunun da macera uzayda devam etmektedir. Kahramanlarımız yine domuzlar ve kızgın kuşlar.

Sponsorlu Bağlantılar

angry-birds-space-indir-iphone-icin-angry-birds-space-oyna

Oyun uzayda bulunan gezegenlerde oynanmaktadır. Dünya, mars, venüs, jüpiter, satürn ve diğerleri. Angry Birds Space oyununu yüzlerce seviyede oynayacaksınız. Yine her biri birbirinden güçlü özelliklere sahip olan çeşitli kuş kahramanlarımız. Kuşların her birisi farklı özel yeteneklere sahipler. Uzayda oynayacağınız için hangi gezegende oynadığınızda o gezegenin yer çekimini kullanacaksınız. Bonus sevilere ile ekstra puanlar kazanın. Günlük olarak tamamlayacağınız görevler olacak. Kaliteli arka plan görselleri oldukça etkileyici.

angry-birds-space-indir-iphone-icin-angry-birds-space-oyna

Yepyeni seviyelerde gezegenleri, kuyrukluyıldızları, uyduları ve daha fazlasını ziyaret edin. Doğrudan NASA uzmanlarından benzersiz videolar izleyin. Uzay gezegenlerini gezmek ve yerçekimiyle dolu bir galakside bu sinir bozucu domuzları almak için yerçekiminizi kullanın.

Angry Birds Space Oyun Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.