Angry Birds Space İndir iPad için Angry Birds Space Oyna

Angry Birds Space İndir iPad için Angry Birds Space Oyna

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 sene önce

iOS için Kızgın Kuşlar Oyunu

Angry Birds Space kızgın kuşlar oyunu. iPad için Angry Birds Space oyunu milyonlarca hayranı olan oyun serisinin bir diğer üyesidir. Kuşlar ile domuzların macerası bu sefer uzaya taşınmış durumda. Yüzlerce seviyenin olduğu oyunda ister günlük seviyeleri oynayabilir, ister bonus puanlar kazanabileceğiniz bölümlerde de mücadeleye devam edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Angry Birds Space Rovio Entertainment Ltd. şirketinin oyunlarından bir tanesidir. Bilindiği üzere Kızgın Kuşlar olarak bilinen serinin bu oyunun da macera uzayda devam etmektedir. Kahramanlarımız yine domuzlar ve kızgın kuşlar.

angry-birds-space-indir-ipad-icin-angry-birds-space-oyna

Oyun uzayda bulunan gezegenlerde oynanmaktadır. Dünya, mars, venüs, jüpiter, satürn ve diğerleri. Angry Birds Space oyununu yüzlerce seviyede oynayacaksınız. Yine her biri birbirinden güçlü özelliklere sahip olan çeşitli kuş kahramanlarımız. Kuşların her birisi farklı özel yeteneklere sahipler. Uzayda oynayacağınız için hangi gezegende oynadığınızda o gezegenin yer çekimini kullanacaksınız. Bonus sevilere ile ekstra puanlar kazanın. Günlük olarak tamamlayacağınız görevler olacak. Kaliteli arka plan görselleri oldukça etkileyici.

angry-birds-space-indir-ipad-icin-angry-birds-space-oyna

Yepyeni seviyelerde gezegenleri, kuyrukluyıldızları, uyduları ve daha fazlasını ziyaret edin. Doğrudan NASA uzmanlarından benzersiz videolar izleyin. Uzay gezegenlerini gezmek ve yerçekimiyle dolu bir galakside bu sinir bozucu domuzları almak için yerçekiminizi kullanın.

Angry Birds Space Oyun Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
27 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.