Android Telefon / Tablet için Ücretsiz Torrent Dosya İndiricisi aTorrent İndir

Android Telefon / Tablet için Ücretsiz Torrent Dosya İndiricisi aTorrent İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMobilityflow Torrents
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

aTorrent ile Android Cihazlara Torrent Dosyaları İndirin

aTorrent adından da anlaşılacağı üzere bir torrent dosya indirme uygulamasıdır. Android telefon ve tablet cihazlara torrent dosyaları indirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden birisi aTorrent programıdır. Modern arayüzü dosyaları indirmeyi daha keyifli kılmaktadır. Dosyaları toplu olarak yada tek tek indirme seçenekleri mevcut. Arama yapabileceğiniz bölümü istediğiniz dosyayı aramanız için tarayıcı ile entegre çalışmaktadır. Böylece aradığınız seçeneği daha kolay bulabilme fırsatı bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

BitTorrent P2P, DHT, Gelişmiş DHT Önyükleme, Mıknatıs bağlantıları, HTTP ve UDP izleyicileri desteklenen protokollerdir. FAT32 büyük dosyalar için belli bir sınıra kadar da destek vermektedir. Torrentleri doğrudan web tarayıcıdan açabilirsiniz. Mobil Veriden dosya indirmeleri yapılmaması için indirme işlemlerini Wi-fi ile sınırlandırmak mümkün.

İndirme işlemi yaparken herhangi bir sorun çıkması halinde duraklatarak daha sonra devam edebilirsiniz. Bu ve daha bir çok özelliği ile denemeye değer bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
35 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.