Android Telefon / Tablet için Ücretsiz Kelime Bulma Oyunu WOW İndir

Android Telefon / Tablet için Ücretsiz Kelime Bulma Oyunu WOW İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiFugo Games
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu

Kısa adı WOW olan Words of Wonders Android telefon ve tablet cihazlara indirerek harika zaman geçirmek adına yada bilgi dağarcığınızı sınama ve sürekli yeni kelimeler ile donatmak için oynamanız üzere geliştirilen ücretsiz kelime bulmaca, kelime bulma oyunlarından birisidir. Oyunu yükledikten sonra karşınıza çıkacak kelimeleri bularak seviyeleri tamamlayın ve oyunda ilerleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun arayüzü oldukça basit ama kaliteli bir tasarım ile geliyor. Oyunu açtıktan sonra “Başla, Keşif ve Günlük Bulmaca” olmak üzere 3 farklı seçeneğin olduğu menü çıkacak. Burada Başla ile ilk seviyeden başlayarak oynayabilirsiniz. Seviyeler ülkeler ve o ülkelerin tarihi yapıları yada tuistik açıdan önem arz eden mekanlara ait arka plan görselleri eşliğinde oynanmaktadır.  Oynadığınız görselin bölümünü bitirdiğiniz zaman da size kısa bir dip not şeklinde bilgi verilmektedir. Böylece kısa da olsa o tarihi yapıyla ilgili bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Oyunu ilk açtığınızda oyunun nasıl oynandığı ile ilgili kısa bir tanıtım da yapılmaktadır. Yukarıda yer alan videoya göz atarak oyunun kısa bir oynanış videosuna da göz atabilirsiniz. Boş anlarınızda eğlenmek için oldukça faydalı bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
501 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.