Android Telefon / Tablet için İlaç ve Hap Hatırlatma Uygulaması İndir

Android Telefon / Tablet için İlaç ve Hap Hatırlatma Uygulaması İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMyTherapy
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve üstü
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücretsiz İlaç Alarmı & Hap Hatırlatıcı

Ödüllü ilaç ve hap hatırlatma uygulaması olan bu yardımcı uygulama ile Android mobil cihazlarınız üzerinden kolayca hap ve ilaçlarınızın kulllanım zamanlarını kaydederek unutarak yada herhangi bir sebepten dolayı kullanamama gibi sorunları ortadan kaldırın. Uygulamayı ücretsiz indirerek basit bir kullanıcı arayüzünden yapacağınız ayarlamalar ile kolayca kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde ilaç kullanmayan neredeyse yok gibi bir şey. Tek bir ilaç kullanırsak eğer o zaman sıkıntı büyük olmaz kullanım açısından. Ancak çeşitli ilaçları belli aralıklar ile kullanırsak o zaman sıkıntı olacaktır. Birini kullanıp diğerini unutmak, yada hiç birini kullanmamak gibi durumlar sıkıntı yaşayabileceğimiz bir süreçle sonuçlanabilir. Bu uygulama kullanacağımız her bir ilaç için ayarlayacağımız hatırlatmalar ile kullanmama riski ortadan kalkacak ve karşılaşılacak sorunlarda ortadan kalkmış olacak.

İlaç kullanımının yanı sıra tansiyon ölçtürme zamanlarını ayarlayabilir, yürüyüş için hatırlatıcı yada diyet yapıyor iseniz yemeniz gerekenleri de unutmamak için hatırlatıcıya kaydedin. İlaçların kullanım ve doz miktarını bile kayıt altına alabilirsiniz.

Sonuç olarak ayarlayacağınız sağlık günlüğü ile her türlü ilaç kullanımı ve diğer aktiviteleri kayıt altına alabilir ve takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
149 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.