Android Telefon, Tablet için Google Chrome İndir

Android Telefon, Tablet için Google Chrome İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGoogle Inc.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi8 ay önce

Android için Popüler Web Tarayıcı

Google Chrome, hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome, size kişiselleştirilmiş haber makaleleri, favori siteleriniz, indirmeleriniz, Google Arama ve Google Translate yerleşik içeriğine hızlı bağlantılar getiriyor. Tüm cihazlarınızda sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyiminin keyfini çıkarmak için yükleyerek kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazdığınız anda görünen ve daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarına hızla göz atan kişiselleştirilmiş arama sonuçları arasından seçim yapın. Tarihinizi kaydetmeden internette gezinmek için Gizli modu kullanın. Tüm cihazlarınızda özel olarak göz atın. Chrome’da oturum açtığınızda, yer işaretleriniz, şifreleriniz ve ayarlarınız tüm cihazlarınızda otomatik olarak senkronize edilir. Tüm bilgilerinize telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz.

En sevdiğiniz haber sitelerine veya sosyal medyaya doğrudan yeni sekme sayfasından ulaşabilirsiniz. Chrome ayrıca, web sayfalarının çoğunda “Aramaya Dokun” özelliğini de içerir. Halen gittiğiniz sayfadayken bir Google araması başlatmak için herhangi bir kelimeye dokunabilirsiniz. Chrome’da Google Güvenli Tarama yerleşiktir. Tehlikeli sitelere gitmeyi veya tehlikeli dosyaları indirmeyi denediğinizde uyarıları göstererek telefonunuzu güvende tutar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
219 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.