Android Telefon, Tablet için Deep Sleep Battery Saver Pil Tasarrufu Programı İndir

Android Telefon, Tablet için Deep Sleep Battery Saver Pil Tasarrufu Programı İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAntTek Mobile
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi6 ay önce

Android için Ücretsiz Batarya Tasarrufu Uygulaması

Deepsleep battery saver (batarya tasarrufu), Android telefon ve tablet cihazlarınızda batarya tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir mobil uygulamadır. Cihazınızda batarya tasarrufu yapmak için ekran kapalıyken cihazı sürekli olarak uyku moduna geçiriyor. Uygulama yapacağınız çeşitli ayarlamalar ile cihaz bataryasını daha tasarruflu kullanmaya yardımcı olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama da yer alan “Derin Uyku Modu” Wifi, 3G, arka plan uygulamaları gibi batarya tüketimi yapan işlemleri durdurmaktadır. Bunun yanı sıra Facebook, Google Hizmeti vb. dahil olmak üzere çoğu uygulama çalışmıyor olacak. Ancak ayarlanacak belirli aralıklar ile e-posta bildirimleri almak, Facebook durumunu senkronize etmek, vb. durumlar için de uyanmaktadır ve böylece belirli sürelerde haberdar olmaktasınız.

Ücretsiz sürümden ayrı olarak gelişmiş modda ise (PRO), gündüz / gece ayarları, etkin süre, ekran zaman aşımı, senkronizasyon stratejisi, yok sayılan uygulamalar vb. dahil olmak üzere daha fazla parametreyi özelleştirebilirsiniz.

Deep Sleep Battery Saver için Kısa Bir Video

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
42 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.