Android SDK İndir : Windows için Android SDK Araçları Paketi

Android SDK İndir : Windows için Android SDK Araçları Paketi

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu132 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Android SDK Araçları Paketi (Android SDK)

Mobil uygulamaları oluşturmanıza, derlemenize ve test etmenize yardımcı olacak bileşenleri, kitaplıkları ve araçları içeren tam özellikli bir Android geliştirme kiti. Android SDK, geliştiricilerin Android uygulamaları oluşturmak için kapsamlı bir araç seti sağlamak için Google tarafından yayınlanan güvenilir bir yazılım geliştirme kitidir. Doğru kullanıldığında, SDK, Eclipse (resmi olarak desteklenen IDE) ve JDK (Java Development Kit) ile birlikte, Android cihazlar için son teknoloji ürünü yazılımlar sunabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Paket, programcılara uygulama oluşturma ve test etme konusunda yardımcı olacak iyi bir kütüphane ve geliştirme araçları seti içerir. Bununla birlikte, daha eksiksiz bir çözüm, yeni veya daha az deneyimli Android geliştiricilere yardımcı olmaya odaklanmış bir ADT Bundle’dır. İkincisi, Eclipse, Android Platform Araçları ve en son Android sistem görüntüsü gibi daha cömert bir araç koleksiyonunu kavrayacak.

Android SDK hafif bir paket içeriyor ve geliştiricilerin zaten Eclipse IDE’sinin yanı sıra JDK ve Android Geliştirme Araçları eklentisini (zorunlu değil, önerilir) yüklediğini varsayıyor. Başka bir deyişle, SDK yalnızca Android uygulaması geliştirme için temel yardımcı programları içerir.

Başlangıçta, paket bir Android platformu veya üçüncü taraf bileşenleri içermiyor. Bunları sistemde barındırmak için SDK Yöneticisini başlatmanız ve bitişik araçlarla birlikte en az bir platform kurmanız gerekmektedir. Buna ek olarak, Android SDK, Android 1.1’den en son sürümüne kadar değişen eski platform sürümlerini destekliyor. Bu nedenle, geliştiriciler eski cihazlar için uygulamalar oluşturabilir ve uyumluluklarını en yeni platform ile test edebilir.

SDK, Android geliştiricileri için mükemmel bir arkadaştır. Tecrübeli geliştiricilere yönelik olsa da, doğru araştırma yapılırsa, yeni başlayanlar da en iyi şekilde yararlanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
198 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.