Android MP3 Video Converter İndir – Video ve Ses Dönüştürme Uygulaması

Android MP3 Video Converter İndir – Video ve Ses Dönüştürme Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiFundevs
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücretsiz Video ve Ses Dönüştürme, Kırpma Uygulaması

MP3 Video Converter Android mobile cihazlar ve tabletlere indirerek kolay ve hızlıca kullanmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir video ve ses dönüştürme uygulamalarından biridir. Basit bir kaç işlem ile video ve ses dosyalarını dönüştürün, kırpın ve daha fazlasını yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

MP3 Video Converter ile videolarınızı ve ses dosyalarınızı çeşitli seçeneklerle dönüştürebilir, yeniden boyutlandırabilir ve kırpabilirsiniz (bit hızı, boyut, meta veri).

Çeşitli videolar destekler (MP4, 3GP, WEBM, WMV, FLV ve benzeri). Çeşitli ses türlerini destekler (MP3, AAC, OGG ve benzeri). Meta bilgileri düzenleme (başlık, albüm, sanatçı) destekler. Ayrı akışlarda video ve ses sunumu yapan ve bir bütün halinde mp4 video dosyasını oluşturmak için bir araya getirilmesi gereken ‘çizgi’ biçiminde olan bazı akış videoları vardır. MP3 Video Converter böylece onları birleştirebilir ve onlardan bir mp4 dosyası oluşturmak için kullanılabilir, ayrıca ses / video dosyalarını MP3 dosyasına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca codec işlemek için destekte var.

Ayrıca ekranın sağ üst köşesinde ayarlamalar yapabileceğiniz bir “Ayarlar” menüsüde yer alıyor. Ücretsiz ve basit bir dönüştürücü arıyor iseniz denemenizi tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
113 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.