Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

Android, iOS Telefondaki Fotoğraf, Videoları Bilgisayara Kablosuz Gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

ScanTransfer, fotoğrafları ve videoları iPhone ve iPad’den bilgisayara kopyalar. Windows için Freeware dosyaları kendi yerel ağından kopyalar. Yazılım, çeşitli mobil cihazların bilgisayara veya dizüstü bilgisayara aynı anda aktarılmasını destekler. Kopyalamaya başlamak için, bilgisayar ekranında ScanTransfer tarafından görüntülenen QR kodunu cep telefonunun kamerasıyla tarayın. Programın basit tasarımı profesyonel ve acemi her türlü kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Karışık işlemler ile uğraşmanıza gerek kalmadan hızlı ve basitçe dosyaların aktarılmasını sağlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonunuzdaki fotoğrafları ve videoları yalnızca bir QR Kodu tarayarak kablosuz olarak bilgisayara aktarın. “ScanTransfer” ile fotoğraflar, müzik veya videolar gibi dosyaları WLAN aracılığıyla akıllı telefonunuzdan PC’ye aktarırsınız. Bunu yapmak için programda görüntülenen QR kodunu tarayın ve sonra aktarılacak verileri seçin.

Ayarlarda, kopyalama sırasında görüntülerin JPG formatına dönüştürülüp değiştirilmeyeceğini veya orijinal kalitesinde kalmasını isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz. QR kodunun okunması hem akıllı telefon kamerasıyla hem de Facebook ve Twitter uygulamalarında mümkündür. Cep telefonunun ve bilgisayarın aynı kablosuz ağda olması gerektiğini lütfen unutmayın. Not: Yazılım, Chrome uygulaması ve Apple cihazları iOS 9 veya daha üstü olan tüm Android cihazlarını desteklemektedir.

ScanTransfer İndir

ScanTransfer Portable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
184 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Masaüstü Görünüm