Android için Xposed Installer Framework APK İndir

Android için Xposed Installer Framework APK İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu770 KB
ÜreticiXposed
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi6 ay önce

Android Cihazın İşlevselliğini Artırmak için Xposed Çerçeve Modülleri Android APK Dosyası

XposedInstaller Framework, Android işletim sistemi ve uygulamalarının davranışlarını ve görünümlerini değiştirebilecek modüller için bir çerçevedir. Bu, cihazınızda çalışan Android işletim sistemine özel ROM benzeri özellikler ekleyen modüller kurabileceğiniz anlamına gelir. Bu modüller hem görsel hem de performans iyileştirmelerini içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Xposed, sistemin davranışını ve uygulamalarını herhangi bir APK‘ye dokunmadan değiştirebilen modüller için bir çerçevedir. Bu harika çünkü modüllerin farklı versiyonlarda ve hatta ROM‘larda herhangi bir değişiklik olmadan çalışabileceği anlamına geliyor (orijinal kod çok fazla değişmediği sürece). Ayrıca geri almak kolaydır. Tüm değişiklikler bellekte yapıldığı için, orijinal sisteminizi geri almak için modülü devre dışı bırakmanız ve yeniden başlatmanız yeterlidir. Pek çok başka avantaj var, fakat burada sadece bir tane daha var: Çoklu modüller sistemin veya uygulamanın aynı kısmında değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ NOT:

Android 5.0 veya daha üst sürümü kullanıyorsanız, indirme linklerinden birincisini indirin. Aksi takdirde, indirme linklerinden ikincisini indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
54 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.