Android için Ücretsiz Numaradan İsim Sorgulama Programı

Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu öğrenme programı basit bir kaç işlemden sonra numaraların kimlere ait olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Biri sizi aradığında kime ait olduğunu bilmiyor musunuz? Bilinmeyen numaradan gelen çağrılara cevap vermiyor musunuz? Bu türü durumlar sürekli karşımıza çıkan ve bizleri rahatsız etmektedir. Bazen tanınmayan numaradan gelen çağrılara cevap vermek istemeyiz çünkü arayanın kim olduğunu bilmediğimizden rahatsız amaçlı yada dolandırmak amaçlı gelen aramalar olabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu gibi durumlara karşı numaranın kime ait olduğunu sorguladığımız uygulamalar oldukça faydalı olarak yardımcı oluyorlar. Bu program gibi daha birçok program bulunmaktadır. Uygulamayı yükledikten sonra arama kutucuğu size bilgi sahibi olmak istediğiniz numarayı yazarak detaylı bir şekilde bilgi verecektir.

android-icin-ucretsiz-numaradan-isim-sorgulama-programi

Başkalarının rehberlerinde nasıl kayıtlı olduğunuzu bilmek istemez misiniz? GPT – Numara Sorgulama, arkadaşlarınızın ya da herhangi birinin rehberlerinde, nasıl, hangi isimle kayıtlı olduğunuzu gösterir.

Ücretsiz Numaradan İsim Sorgulama Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
275 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.