Android için Speedtest by Ookla İndir – Telefon, Tablet İnternet Hızını Test Etme

Android için Speedtest by Ookla İndir – Telefon, Tablet İnternet Hızını Test Etme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiOokla
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücretsiz İnternet Hızını Test Etme Uygulaması

Speedtest by Ookla Android mobil cihazlarda kullandığınız İnternet’in performansını ve hızını test etmeniz için en iyi seçeneklerden birisidir. Ücretsiz olması ayrı yerinde kullanmak için öyle profesyonel bir telefon deneyimine ve bilgi birikimine ihtiyaç duymamaktadır. İndirme işlemini tamamlayın, uygulamayı başlattıktan sonra artık tek tıklama ile İnternet servis sağlayıcınızın size nasıl bir hizmet sunduğunu öğrenin. Telefon ve tablet üzerinden hizmet alabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel bir hizmet alacağınız uygulama ile İnternet yükleme ve indirme hızlarının yanı sıra Ping işlemlerine de göz atabileceksiniz. Mobil operatörünüzün kapsama alanlarını geniş bir harita ile görebilirsiniz. Operatör şirketlerinin sunduğu hizmetin kalitesini anlamanın için bu hız testi uygulamaları oldukça kullanıcı dostu olmaktadır. Şikayetçi olduğunuz durumları çözüme kavuşturmak adına önemlidir diye düşünüyorum.

Ayrıntılı raporlama ile geçmiş testleri takip edebilirsiniz. Her gün yada belli dönemlerde mutlaka hız testleri yapmanızı tavsiye ediyorum. Böylece karşılaştığınız sorunlar hangi dönemlerde sık oluyor yada farklı sorunlar var ise bunları testler ile ortaya dökebilirsiniz ve bu sonuçları paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
15 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.