Android için Photomath İndir Ücretsiz Matematik Programı

Android için Photomath İndir Ücretsiz Matematik Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiPhotomath, Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce

Android için Bedava Matematik Sorusu Çözme Uygulaması

Photomath – Kamera H. Makinesi (Photomath – Camera Calculat) Android mobile cihazların kamerasını kullanarak Matematik soruları çözmenize yardımcı olacak bir programdır. Ücretsiz ve Tükçe dil destekli basit bir kullanıma sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzü ile zorluk yaşamadan rahatlıkla kullanabileceksiniz. Uygulamanın kullanımı basittir. Yapmanız gereken cihazınızın kamerasını çözmek istediğiniz problemin üzerine doğru tutun.

Sponsorlu Bağlantılar

android-icin-photomath-indir-ucretsiz-matematik-programi

Photomath – Kamera H. Makinesi ayrıntılı olarak adım adım anlaşılır yönergeler ile yanıtı karşınıza çıkarsın. Matematik sorularını çözme noktasında başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın ismi zaten kamera hesap makinesidir. Bunun dışında kitaplardaki normal soruların dışında ayrıca el yazısı şeklinde yazılmış olan soruları da tanıyarak çözer. Adım adım yönerge özelliğinin de oldukça yardımı oluyor.

Akıllı hesaplayıcı olması nedeniyle kapsamlı olarak da soruları çözmektedir. Renkli açıklamalar sunmasının yanı sıra ayrıca ekstra matematiksel bilgilerde vermektedir. Akıllı hesap makinesi ile gerekli düzenlemeler yapabilirsiniz. Matematik sorularını tarayarak anında sonuçlara ulaşın.

Photomath Ekran Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
113 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.