Android için PdaNet+ APK İndir

Android için PdaNet+ APK İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu278 KB
ÜreticiJune Fabrics Technology Inc.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android Telefon için PdaNet+ APK Dosyası

PdaNet+ Android telefonunuzu bir Wifi Hotspot’a dönüştürmenize yardımcı olacak ücretsiz ve Pro olmak üzere iki farklı sürümde kullanılabilen bir uygulamadır. PdaNet, USB kablosunu kullanarak bilgisayarınızı telefonunuzun İnternet bağlantısına bağlamanıza izin verir ve kurulumu çok basittir.

Sponsorlu Bağlantılar

WiFi bağlantı noktası bulmaya çalışmak bazen oldukça zaman alabilir. PdaNet ile, Android telefonunuzu kullanarak oluşturacağınız bağlantı noktası ile bilgisayarınızın her zaman bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken masaüstü istemcisini PC’nize indirip yüklemeniz, ardından ekrandaki talimatları izlemeniz gerekir. PdaNet cihazınızı tanımıyorsa, sürücü yazılımını indirmeniz gerekebileceğini unutmayın.

PdaNet+ İndir – Android

PdaNet mobil istemcisini Android cihazınıza kurun. Ardından, Android telefonunuzu USB kablosunu kullanarak bağlayın; bilgisayarınız, veri bağlantısını telefonunuzdan almalı ve üzerine geri dönebilmelidir. Sistem Tepsisinde bağlantı durumunu bildiren bir simge görünecektir. Buradan PdaNet’te, kablo takıldığında otomatik bağlanmayı, bağlandığında ağ simgesini göstermeyi ve Google DNS kullanarak ayarları değiştirebilirsiniz.

Sonuçta, PdaNet, telefonunuzun bağlantısını kullanarak bilgisayarınızı internete bağlamanın basit ve güvenilir bir yolunu sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
63 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.