Android için Norton Identity Safe İndir – Ücretsiz Şifre, Parola Yöneticisi

Android için Norton Identity Safe İndir – Ücretsiz Şifre, Parola Yöneticisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiNorton
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android Telefon/Tablet için Ücretsiz Parola Yöneticisi

Günümüzün en önemli hususlarının başında İnternet güvenli ve güçlü şifreler oluşturarak akılda tutmaktır. Öyle ki güçlü şifre oluşturduğumuzda aklımızda tutmakta zorlanmaktayız ve basit şifre oluşturduğumuzda ise o zaman başkalarının eline geçme ihtimali yüksek olmaktadır. Ancak Norton Identity Safe Password bugün bir çok işimizi İnternet ve mobil cihazlar üzerinden hallettiğimiz bu dönemde bize oldukça yardımcı olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Identity Safe Password uygulamasını indirerek bir tane güçlü şifre belirleyin ve geri kalan bütün hesaplarınızı bir hesaba ekleyerek basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Norton Identity Safe ile şifre özgürlüğünü yaşayın. Şifrelerinizi güvenli bir şekilde yönetmenizi ve favori sitelerinize daha hızlı erişmenizi sağlar. Her zamankinden daha kolay olacak şekilde tasarlanan Norton Identity Safe, tüm kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi kaydeder ve bunları cihazlarınızda senkronize eder. Ve yeni bir yerleşik şifre üreticisi ile, tüm hesaplarınız için uygulama içinde güvenli ve benzersiz şifreler oluşturabilirsiniz.

Kredi kartları ve banka hesapları gibi adresleri ve cüzdan bilgilerini saklayın, böylece alışveriş yaparken daha hızlı ödeme için çevrimiçi formları hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz. Her zaman önemli bilgilerinizi parmaklarınızın ucunda olacak şekilde, sık uçan numaralar veya pasaport numaraları gibi notları da kaydedebilirsiniz. Kullanışlı mobil PIN, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Apps Kasanıza daha hızlı erişmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
129 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.