Android için Kişisel Resim, Fotoğraf, Video Saklama Programı

Kişisel olarak akıllı cihazınızda bir sürü fotoğraf ve videolarınız mı mevcut? Eğer telefonunuzda yer alan resim ve videoları meraklı gözlerden ve her an birileri tarafından görünecek diye sıkıntı yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Kişisel video ve fotoğraflarınızı bu program ile PIN tuş takımı ile kilitleyebilir ve artık bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Belirleyeceğiniz parola ile sizden başka kimse gizli fotoğraf ve videolarınıza erişim sağlayamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program ile seçeceğiniz resimler ve videolar galeriniz üzerinden kaybolur ve buraya giren sizde dahil kim olursa olsun görülmez hale gelir. Kişisel fotoğraf ve videoları saklamak için en iyi yerlerden birisidir. Hem telefon hem de tabletler için destek veriyor. Kolay kullanıma sahip olan PIN ekranı ile erişim sağlayabilme. Özel albümler oluşturarak isim verebilme.

android-icin-kisisel-resim-fotograf-video-saklama-programi

Slayt gösterisi şeklinde resimleri görebilme, entegre kameranızı kullanarak program ile direkt olarak fotoğraf çekimleri yapabilme. Programda mevcut olan resim ve videoları e-posta ile paylaşabilme.

Kişisel Resim, Fotoğraf, Video Saklama Programı İndir

Alternatif Link İle İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
67 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.