Android için Google Earth Ücretsiz İndir

Android için Google Earth Ücretsiz İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGoogle LLC
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android Cihazlar için Ücretsiz Google Earth Uygulaması

Android için Google Earth, tüm gezegeni kullanıcının avuç içine koyarak dünyanın her yerine birkaç adım atarak yolculuk etmelerini sağlar. Google Earth, arama motorundan başka, en eski Google projelerinden biridir ve Dünya ile alakalı görüntüleri kullanıcıların parmaklarının ucuna getirdiği için de popülerliğini kaybetmeyecek bir hizmettir.

Sponsorlu Bağlantılar

İnsanlar, Dünya’daki herhangi bir yeri 3D ortamda ziyaret edebilecek, Google Sokak’ın yardımıyla sokakları “yürüyebilecekler” ve yeni ve ilginç yerler bulmak için entegre kılavuzu kullanabilecekler. Ayrıca, kullanıcılar ziyaret ettikleri yerlerle ilgili Wikipedia makalelerine erişebilir, serin haritalar tutabilir, gerçek zamanlı depremler çizebilir, uçakları kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Google Earth kullanıcıya tek bir parmak hareketi ile yer küreyi keşfetmelerini sağlayacak. 3D mod ile Dünya üzerinde yer alan önemli noktaları gezebileceğiniz Street View özelliğini kullanabilirsiniz. Sesame Street, BBC Earth, NASA desteği ile “Gezgin” sayesinde Dünya’nın en güzel noktalarına ulaşarak farklı açılardan görebileceksiniz.

İnceleme Sonucu

Ücretsiz olarak indireceğiniz ve Android telefon ve tablet cihazlar ile kullanacağınız uygulama ile tek tıklama ile Dünyayı dolaşacak ve önemli noktaları görebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
278 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.