Agent – Görüntülü Sohbet İndir (iOS) Ücretsiz Türkçe

Agent – Görüntülü Sohbet İndir (iOS) Ücretsiz Türkçe

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu46.4 MB
ÜreticiMail.Ru
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

Agent – Görüntülü Sohbet: iOS için Ücretsiz Görüntülü Arama ve Sohbet Uygulaması

Agent – Görüntülü Sohbet rehberinizde bulunan kişiler ile görüntülü arama yaparak sohbet edebileceğiniz, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar (iPhone / iPad / iPod  touch) için tasarlanan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz çağında iletişim yolları bir hayli artmakta ve seçenekler oldukça fazla olmaktadır. Bu seçenekler içinden hangileri daha iyi bilmek gereklidir. İşte bu uygulama iyiler içirisinde yer almaktadır.

Dilediğiniz zaman ve nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü bir şekilde konuşabilecek, sınırsız mesajlar gönderebileceksiniz. Sadece mesaj göndermekle kalmayacak isterseniz ya galeriden bir fotoğraf seçebilir veya anlık fotoğraf çekerek gönderebilecek ve yine aynı şekilde ya galerinden video seçebilir vey anlık video çekebilir ve dosya ekleyerek gönderebileceksiniz.

Birbirinden farklı yüz ifadelerini göndererek sohbeti eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunların yanı sıra kimin çevrimiçi olduğunu kimin çevrimiçi olmadığını görebileceksiniz. Yapmanız gereken uygulamayı yüklemek, numaranızı yazarak anında giriş yapmak ve sohbete başlamaktır.

Uyumluluk: iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Agent – Görüntülü Sohbet Ekran Görüntüleri

agent-goruntulu-sohbet-indir-ios-ucretsiz-turkce

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
193 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.