Advanced Installer – Windows Installer Paketi Oluşturma Aracı

Advanced Installer – Windows Installer Paketi Oluşturma Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu112 MB
ÜreticiCaphyon Ltd
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Windows Yükleyici Paketi Oluşturma Programı

Bu sezgisel, sihirbaz tarzı yazılım parçasının yardımıyla, özel seçenekler ve görünümle kendi Windows yükleyicinizi oluşturun.

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Installer, Windows Installer paketleri oluşturmak için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir yazılım uygulamasıdır. Bu araç, birçok yararlı özellik ve kurulum paketleri oluşturmanıza yardımcı olan modern bir arayüz ile donatılmıştır.

Ürün ayrıntılarını ayarlayın ve dağıtım dosyalarını seçebilme

Kullanıcıların hareket halindeyken çeşitli işlemleri yapmalarını sağlayan temiz bir düzen sunar. Advanced Installer yalnızca MSI dosyalarını oluşturabiliyor, bu nedenle EXE uygulamaları veya başka paketler oluşturamazsınız. Program, kurulum paketleri oluşturmak için gerekli tüm özellikleri paketler ve ana pencerede işlevleri düzgün bir şekilde görüntülenir.

Ürün bilgilerini (ad, sürüm, şirket adı) ve ürün destek bilgisi (URL’ler, iletişim bilgileri, yorumlar) hakkında bilgi ekleyebilir, aynı zamanda yazılım tanımlamasını da etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, kurulum klasörlerini ve seçeneklerini (ör., Paket türü, yeniden başlatma davranışı) seçmek ve paketlerinize bir dijital imza eklemek mümkün.

Ürün güncellemeleri, lisans anahtarları ve görsel tweaks’ler

Yeni sürüme geçirme özelliği, kullanıcıların eski ürün sürümlerini algılamasına ve yükseltmesine olanak tanır. Programın, farklı ürün sürümlerinin yan yana yüklenmesine izin vermesini sağlayabilir ve eski sürümleri otomatik olarak yükseltebilirsiniz.

Ayrıca, uygulamalarınıza bir seri numarası, deneme süresi ve lisans anahtarı kaydı ekleyebilirsiniz. Yükleyicinin çalışması, dosyaları, klasörleri, Java ürünlerini ve Kayıt defteri öğelerini paketlemek, dosya ilişkilendirmelerini seçmek ve bir ürünün özelliklerini ve bileşenlerini düzenlemek için önceden tanımlanmış önkoşullar ve koşullar eklemek mümkündür.

Kurulum kullanıcı arayüzü, önceden tanımlanmış bir listeden bir tema seçerek, MSI diyaloglarını seçerek (örneğin, çıkış, hoş geldiniz, hazırlanın, devam ettirin), kurulum sırasında arka planda bir görüntü slayt gösterisi gösterecek ve inşa etmek istediğiniz dilleri seçerek özelleştirebilirsiniz. Program, kullanıcıların projeleri boyunca hızla arama yapmalarını sağlayan dahili bir arama motoruna sahiptir.

Sonuç

Advanced Installer, yeni ürünlerinizi profesyonel bir şekilde sunmak ve hedef PC’lerde doğru bir şekilde kurulum sağlamak için kurulum paketleri oluşturmanıza yardımcı olan birçok yararlı özelliği paketleyen güvenilir bir araç olduğunu kanıtlıyor.

NOT: 30 gün boyunca ücretsiz olarak programı tüm özelliklerinden faydalanarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
183 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.