Adobe XD CC İndir (Windows 10)

Adobe XD CC İndir (Windows 10)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuBilinmiyor
ÜreticiAdobe
İşletim SistemiWindows 10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Windows 10 için Mobil Uygulama Prototip Tasarım Programı

Bir uygulama veya web sitesi hakkında konuşsak da, fikirden nihai ürüne giden yol farklı aşamalardan geçer. En önemlilerinden biri prototipleme ve kalite güvencesidir. Temel olarak, UX tasarımcıları etkileşimli içerik yönetiminden ve sonuçta son kullanıcının deneyimini geliştirmekten sorumludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle UX tasarımcılarının çalışmalarını kolaylaştırmak için oluşturulan Adobe Experience Design (Adobe XD CC), yeni içerik oluşturmalarını ve son kullanıcının uygulama veya web sitesiyle etkileşim kurma şeklini önizlemelerini mümkün kılar. Başka bir deyişle, bu Adobe imzalı yazılım çözümü, tasarımcıyla çok daha kolay örnekler oluşturmasına olanak sağlar.

Birden çok hedef platform desteği ve canlı önizleme

Yeni bir projeye başlamak için kullanıcıların yeni bir çalışma yüzeyi seçmesi gerekiyor, bu da aslında hedef platformun seçilmesi anlamına geliyor. Apple, Google ve Microsoft tarafından üretilen çeşitli cihazlar iPhone, iPad, Saatler, Android cep telefonları, tabletler ve giyilebilir ürünler veya Surface Pro cihazları olarak mevcuttur. Ayrıca, Adobe Experience Design, kullanıcıların web sitesi prototipleri oluşturmasını da sağlar. Uygulama dokunmatik ekranlar için optimize edilmiştir, böylece parmaklarınızı kullanarak veya sırasıyla CTRL oklarına ve Boşluğuna basarak kolayca yakınlaştırabilir ve kaydırabilirsiniz. Değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntülemeye çalışırken “Önizleme” penceresini açık tutmanız önerilir.

Daha fazla kullanım için tasarımdaki nesneleri dışa aktarabilme

Uygulamanın araç kutusu o kadar zengin değildir, ancak kullanıcıların tasarımlarına geometrik grafikler, çizgiler ve metin kutuları eklemelerine izin verir. Her nesne, hem sürükle ve bırak eylemleri hem de sağ tıklama menüsü kullanılarak sezgisel olarak manipüle edilebilir. Kullanıcılar, herhangi bir nesnenin kenarlığını ve gölgesini ekleyerek, opaklığını ayarlayarak ve hizalamasını değiştirerek görünümünü değiştirebilir. Her nesne çok fazla çaba göstermeden döndürülebilir ve gruplanmış dikdörtgenler, bir blogda birbiri ardına gösterilen makaleler gibi bir liste oluşturmak için genişletilebilir. Varlıklar daha fazla üretim ve web tasarımı için veya iOS ve Android platformları için PNG dosyaları olarak dışa aktarılabilir.

NOT: Aşağıda verilmiş olan sistem gereksinimlerini kullanıp kullanmadığınızdan emin değilseniz eğer soru değil. Çünkü programı indirmek istediğinizde otomatik olarak Bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edecek.

Adobe XD CC Sistem Gereksinimleri:

Adobe XD’yi yüklemek ve kullanmak için, Windows 10 Oluşturucu Güncelleştirmesi (64 bit) (v1703 (yapı 10.0.15063) veya üstü) veya macOS 10.12 veya üstü gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
40 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.