AceMoney Lite İndir – Türkçe Kişisel Finans Yönetme Programı

AceMoney Lite İndir – Türkçe Kişisel Finans Yönetme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.5 MB
ÜreticiMechCAD Software
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Kişisel Finans Yöneticisi

Maliyetlerinizi yönetin ve borcunuzun ve faturalarınızın zamanında ödenmesine, hesapların bu aracı kullanarak limitleri aşmamasına dikkat etmenize yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. AceMoney Lite, kullanıcı dostu bir ortamda kişisel maliyenizi yönetmenizi sağlayan, kullanımı kolay bir programdır. Özellikleri kolayca keşfedilebilir. Bu AceMoney programının hafif versiyonudur ve tek fark, bu sürümün yalnızca bir hesapla çalışmanıza izin vermesidir. Eğer daha fazla hesapla çalışmak isterseniz ise pro sürümüne geçiş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılandırmanız için ayarlar menüsü

Program başlatıldığında varsayılan para birimi, ondalık basamak sayısı, ondalık sayı ve binlerce ayırıcı söz konusu olduğunda para birimi ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Biçim ve ayırıcıya ilişkin tarih özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Sezgisel arayüz

Programın arayüzü, bir ad, hesap grubu, banka, hesap numarası, açılış bakiyesi, para birimi, bakiye limiti, yıllık yüzde oranı ve yorumlar belirterek yeni bir hesap oluşturabileceğiniz sezgisel bir düzen içeriyor. Buna ek olarak, ödemeniz gereken faturaları görüntüleyebilir, bir fatura veya mevduat ekleyebilir, ekleyebilir, düzenleyebilir veya atlayabilir ve bir takvim yardımıyla finansal ayrıntılarını takip edebilirsiniz.

AceMoney, nakit akışına, son 30 günlük işlemlere, hesaplara göre giderlere, kriterlere göre işlemlere ve diğerlerine göre genel, kategori, alacaklı, bütçe veya yatırım raporları görüntüleyebilir. Ayrıca döviz kurlarını izleyebilir, portföy izleme moduna geçebilir, bir favori listesi oluşturabilir ve organize edebilir, ayrıca verileri içe / dışa aktarabilir veya verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
153 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.