Ücretsiz Video İndirici 4K Video Downloader İndir (Mac)

Ücretsiz Video İndirici 4K Video Downloader İndir (Mac)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu27 MB
ÜreticiOpenMedia LLC.
İşletim SistemimacOS 10.11 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

Mac için Türkçe Video İndirme Programı

4K Video Downloader ile popüler video sitelerinden film, oyun, müzik ve aklınıza gelen her ne türlü video var ise indirebileceksiniz. Program ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve videoları indirirken mevcut kalite be ise ona göre indirmektedir. Örnek olarak indireceğiniz videonun kalitesi 240, 360, 720 yada 1080 ise program ona göre indirecektir. Yani videonun kalitesi video izleme sitesine yüklenen ekran kalitesi ile bağlantılıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çoklu dil desteğinin yanında Türkçe olarak da kullanılabiliyor. Kullanıcılara zorluk çıkarmayacak şekilde basit bir tasarım ile gelmektedir. Video indirme işlemi için hızlıca tarayıcı adres çubuğundan url linkini kopyalayarak Ctrl+V kısayol yapıştırma tuşlarını kullanarak programa gösterilen alana yapıştırın ve indirmeye başlayın. Akıllı Mod ile indirme işlemini daha basit hale getirin. Akıllı Mod bölümünde kaydedeğiniz format, kalite, alt yazılar ve kaydedilecek yeri seçerek daha sonraki benzeri indirme işlemlerini tek tıklama ile halledin.

Program sadece video indirmekle kalmıyor. Ayrıca oynatma listeleri, alt yazılar ve kanal indirmeleri de yapabilirsiniz. Doğrudan iTunes arşivinize indirilen videoları ve şarkıları alın ve gittiğiniz her yerde iPhone, iPod veya iPad’inizde keyfini çıkarın. Bölgenizde engellenen videoları indirmek için proxy sunucu ayarlarını doğrudan uygulamadan kurun.

Windows için 4K Video Downloader İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
205 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.