360 Security Lite İndir iPhone için Bedava Antivirüs ve Telefon Hızlandırma Programı

360 Security Lite İndir iPhone için Bedava Antivirüs ve Telefon Hızlandırma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.2 MB
Üreticimobimagicdevelop
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

iOS için Telefon Hızlandırma Uygulaması

iPhone telefon zamanla kullanıldığında, gereksiz dosyalar, çoğaltılmış fotoğraf ve resim, ekran görüntüleri albümünüzde rastgele oluşturulur. Bu görüntüler çok fazla bellek alır ve telefonun çalışma hızını düşürür. Bunları manuel olarak bulmak ve çıkarmak zordur.

Sponsorlu Bağlantılar

360 Security Lite yavaş çalışan iPhone akıllı telefonları hızlandırmak için tasarlanan bir telefon hızlandırma programıdır. Tabi sadece telefonu hızlandırmakla kalmaz. Bunun yanı sıra telefon güvenliği için de yardımcı olmaktadır. Virüslere ve truva atlarına karşı telefonu korumaktadır. 360 Security programının daha küçük versiyonudur. Zaten “Daha Küçük” başlığı ile karşımıza çıkmaktadır. Android telefonu yeniden başlatma gibi sorunlardan kurtulmak yada en aza indirmek, telefon güvenliğini sağlamak, kişisel bilgileri korumak, telefonu daha hızlı, güvenli ve sorunsuz şekilde çalışmasını istiyor iseniz o zaman tavsiye edilebilecek bir uygulamadır.

360-security-lite-indir-iphone-icin-bedava-antivirus-ve-telefon-hizlandirma-programi

En iyileştirilebilir görüntüler için telefonun tamamını hızlı bir şekilde arayın. Otomatik gruplama özelliği ile Albümünüzün tamamında gereksiz çift fotoğraflar ve resimler, sıkıştırılabilir fotoğraflar, ekran görüntüleri ve filtrelenmiş fotoğraflar taranır. Tüm iyileştirilebilir fotoğraflar mümkün olan işleme yöntemine göre gruplandırılacaktır; bu nedenle bunları manuel olarak bulma konusunda endişelenmeniz gerekmez.

360-security-lite-indir-iphone-icin-bedava-antivirus-ve-telefon-hizlandirma-programi

Fotoğraflar, iPhone’unuzdaki depolama alanlarının çoğunu kapar ve bazıları optimize edilebilir. Onları cihazınızdan tarayıp temizlemek, gigabayt’a kadar değerli depolama alanını serbest bırakmanıza yardımcı olur. Pilinizin kalan süresini kesin olarak tahmin edin. Konuşmak, fotoğraf çekmek veya internette gezinmek için uygun olan süreyi kontrol edebilirsiniz. Telefonunuzun şarj süresini kesin olarak tahmin edin.

360 Security Lite Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
17 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.