360 Security Lite İndir iPad için Bedava Antivirüs ve Telefon Hızlandırma Programı

360 Security Lite İndir iPad için Bedava Antivirüs ve Telefon Hızlandırma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.2 MB
Üreticimobimagicdevelop
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Telefonu Virüslerden Koruma ve Hızlandırma Uygulaması

iPad cihazlar için kolay kullanıma sahip ve küçük boyutu ile cihazınızda fazla bir yer kaplamayacak ama cihazınızı gözle görülür şekilde hızlandıracak ücretsiz bir uygulamadır. Tabi sadece cihazı hızlandırmakla kalmaz bunun yanı sıra virüslere karşı koruma sağlar ve gereksiz dosya temizleme gibi daha bir çok işlemi yapabilmektedir. iPad zamanla kullanıldığında, gereksiz dosyalar, çoğaltılmış fotoğraf ve resim, ekran görüntüleri albümünüzde rastgele oluşturulur. Bu görüntüler çok fazla bellek alır ve telefonun çalışma hızını düşürür. Bunları manuel olarak bulmak ve çıkarmak zordur.

Sponsorlu Bağlantılar

360-security-lite-indir-ipad-icin-bedava-antivirus-ve-telefon-hizlandirma-programi

En iyileştirilebilir görüntüler için telefonun tamamını hızlı bir şekilde arayın. Otomatik gruplama özelliği ile Albümünüzün tamamında gereksiz çift fotoğraflar ve resimler, sıkıştırılabilir fotoğraflar, ekran görüntüleri ve filtrelenmiş fotoğraflar taranır. Tüm iyileştirilebilir fotoğraflar mümkün olan işleme yöntemine göre gruplandırılacaktır; bu nedenle bunları manuel olarak bulma konusunda endişelenmeniz gerekmez.

360-security-lite-indir-ipad-icin-bedava-antivirus-ve-telefon-hizlandirma-programi

Fotoğraflar, iPhone’unuzdaki depolama alanlarının çoğunu kapar ve bazıları optimize edilebilir. Onları cihazınızdan tarayıp temizlemek, gigabayt’a kadar değerli depolama alanını serbest bırakmanıza yardımcı olur. Pilinizin kalan süresini kesin olarak tahmin edin. Konuşmak, fotoğraf çekmek veya internette gezinmek için uygun olan süreyi kontrol edebilirsiniz. Telefonunuzun şarj süresini kesin olarak tahmin edin.

360 Security Lite Videosu

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
148 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.