30 Günde Kilo Verme, Fitness, Egzersiz Uygulaması İndir (Android)

30 Günde Kilo Verme, Fitness, Egzersiz Uygulaması İndir (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiSimple Design Ltd.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android için Ücretsiz Sağlık ve Fitness Uygulaması

30 Günde Kilo Ver, sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi hedefleyenler için tasarlanmış olan ücretsiz sağlık, fitness, egzersiz uygulamasıdır. Kilolarından şikayetçi olanlar ve istediği kilolara ulaşmak isteyenler için bir çok kilo verme kürü, yöntemi var. Tabi akıllı telefon ve tabletler ile artık kilo verme uygulamaları altında bir çok faydalı yardımcı programlarda mevcut. Tabi önemli olan kilo vermeyi sonuca ulaştırmaktır. Başlangıcı kolay ama zonuca ulaşmak zor.

Sponsorlu Bağlantılar

30 Günde Kilo Ver uygulaması size sistemli bir şekilde kilo verdirmeyi amaçlamaktadır. Yapacağınız egzersiz ve yakacağınız kaloriler Google Fit ile eşitlenecek. Animasyonlu ve görüntülü rehber eşliğinde egzersizleri doğru bir biçimde yapacaksınız. Ev, iş yeri yada uygun olacağınız her yerde egzersize devam. Ekipmanlara gerek olmadığından dolayı her yer de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Grafik yardımıyla vereceğiniz kiloları izleyebilir, yakılan kalorileri net bir şekilde inceleyebilirsiniz. Gün geçtikçe egzersizlerin yoğunluğu artacak ve vücudunuzun bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için ortalama 3 günde bir ara verebilirsiniz. Düşük kalorili diyet planları ile de istediğiniz kiloya ulaşmak çok daha kolay olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
182 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.