2018 Yılının En İyi Android Oyunu ve Uygulaması

2018 yılını geride bırakmaya artık sayılı günler kaldı. Mobil şirketler tarafından bu yıla ait en iyi oyunlar ve uygulamalar ile ilgili açıklamalar ve bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bu konumda Android platformunda belirlenen en iyi oyun ve uygulama ile ilgili bilgi paylaşımı yapacağım. Tabi baştan şunu hatırlatayım seçilen en iyi oyun ve uygulama Halk Oylaması ile belirlenmiştir. Kullanıcılar tarafından seçilen en iyi uygulama Spotify Music olurken en iyi oyun ise adından oldukça fazla söz ettiren ve muhteşem bir çıkış yakalayan PUBG MOBILE oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Spotify Music bilindiği üzere müzik severler için tasarlanmış en iyi mobile uygulamalar arasında yer alıyor. Hatta müzik tutkunları için cihazında mutlaka olması gereken bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Kaliteli arayüzü, ücretsiz / ücretli seçenekleri, sanatçılara, albümlere, çalma listelerini karışık modda çalabilme daha bir çok özelliği ile en tepede olmayı hak ediyor.

Gelelim oyuna. PUBG MOBILE çıktığı günden itibaren adından oldukça çok söz edildi. Aksiyon sahneleri ile dolu olan oyunda 100 oyuncunun bir adaya paraşüt ile iniş yaparak nefes kesen bir mücadeleye girmesini konu almaktadır. Yüksek kaliteli grafikler ile donatılan görseller, en iyi ses seviyeleri, çeşitli özelliklere sahip gerçekçi silah seçenekleri, diğer oyuncular ile takım kurabilme ve daha fazla özellik ile donatılan oyunda oyunun her anını soluk soluğa oynayacaksınız.

Oyunla ilgili videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
636 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.