1080p, 1440p ve 4K Oyunlar için En İyi 6 Ekran Kartı (GPU) 2019

İyi bir bilgisayar sahibi olmak ve oyunları en iyi özellikler ile donatılmış bir cihazda oynamak hiç şüphesiz her oyuncunun hayalidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ancak, piyasada bulunan bir çok kartı kullanıcılara çok farklı özellikler sunmaktadır ancak hangisini daha iyi olduğunu anlamak elbette zor. Aşağıdaki sunduğumuz listede test edilmiş en iyi GPU’ların bir listesini bulacaksınız. Listede en iyi seçenekleri bulacaksınız ve eğer parasal anlamda sorunu olmayanlar için, Nvidia GeForce RTX 2080 Ti, şu anda satın alabileceğiniz en iyi grafik kartı. Kart, 4K’da çoğu üçlü-A oyununu 60fps’de oynamayı sağlıyor ve gerçek zamanlı ışın izleme desteği de vermektedir.

Grafik kartları kısaca nasıl test edilmektedir?

Test edilecek ekran kartı bir dizi eşit bileşen kullanan test cihazına bağlanmaktadır. Ardından, kartın farklı çözünürlüklerde üçlü modern A oyunları oynayacağı kare hızını keşfetmek için bir dizi sentetik ve oyun testi kullanılıyor. FireStrike kriterini ve harici tüketim izleyicisini kullanarak hız aşırtma potansiyelini ve kartın güç verimliliği kontrol ediliyor. Kıyaslama boyunca kare hızlarının doğru olduğundan ve kartların mevcut en son sürücüler kullanılarak test edildiğinden emin olmak için önceki nesil ekran kartları da yeniden teste tabi tutulmakta ve aradaki farkın ne olduğu daha iyi anlaşılmaktadır.

En İyi Grafik Kartları 2019: 1080p, 1440p ve 4K Oyunları için En İyi 6 GPU

1. Nvidia GeForce RTX 2080 Ti

2. Nvidia GeForce RTX 2060

3. Asus ROG Strix RTX 2070 O8G Oyun

4. NvidiaGeForce  RTX 2080

5. AMD Radeon RX 570

6. AMD Radeon RX 580

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
26 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.